WARSZTATY - KONFERENCJA, ARCHITEKTURA WNĘTRZ, „GRANICE 2016”

Opublikowano 06 lis 2016

Foto relacja z I ogólnopolskich warsztatów- konferencji dla studentów oraz dydaktyków podstaw projektowania architektury wnętrz Kadynach.

Studenci I Pracowni Podstaw Projektowania Architektury Wnętrz prowadzonej przez ad. Jacka Żurka uczestniczyli w tygodniowych warsztatach-konferencji (zorganizowanych przez Zakład Podstaw Projektowania Architektury Wnetrz na Wydziale Architektury i Wzornictwa Gdańskiej ASP) w dawnej letniej rezydencji Fryderyka Wilhelma II w Kadynach koło Elbląga. Treścią realizowanych działań podczas prowadzonych warsztatów była realizacja koncepcyjnych instalacji przestrzennych w plenerze (plaża) oraz w największej w Europie stodole, pod hasłami: „granice" oraz „zwierciadło" w dobieranych losowo zespołach utworzonych spośród studentów kierunku z różnych akademii w Polsce. Realizacja zadań przebiegała pod opieką zespołu dydaktycznego utworzonego z wykładowców uczelni gdańskiej, poznańskiej, warszawskiej, wrocławskiej, bydgoskiej, koszalińskiej oraz sopockiej.

fot. D. Dyr, R. Pacyna, J.Żurek

AWiW