WARSZTATY „DZIECIĘCA ŁAZIENKA”

Opublikowano 27 paź 2015

W listopadzie 04.11-06.11 odbędą się warsztaty w2p - warsztaty dwóch pracowni projektowania mebli, Katedry Mebla, Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa.

Celem tego spotkania będzie opracowanie nowych wzorów elementów meblowych do łazienki dla dzieci (wspomagających dzieci w łazience).
Studenci zaproszeni zostali do pracy w Kreatywnym Obiekcie Multifunkcjonalnym (KOM) w Miliczu, gdzie pierwszego dnia warsztatów spotkają się z dziećmi ze Społecznej Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren, aby porozmawiać o ich potrzebach i marzeniach, dotyczących łazienek.
Odwiedzą również fabrykę Defry w Odolanowie, gdzie będą mieli okazję prześledzić proces produkcyjny i porozmawiać z technologami.
Warsztaty zakończą się wyborem koncepcji łazienek z elementami dedykowanymi dzieciom, do prototypowania w fabryce.

info: Magdalena Garncarz
zam: Magdalena Kacprzak- Gagatek