Visiting Professors - Adina Bar-On

Opublikowano 23 kwi 2012
Adina Bar-On 7

Minął już tydzień , kiedy w ramach programu Visiting Professors gościmy na uczelni profesor Adinę Bar-On z The Bezalel Academy of Art and Design w Jerozolimie i możemy korzystać z Jej doświadczeń i porad dotyczących działań performance.

Ukończył się właśnie cykl warsztatów dla naszych studentów , a w czwartek 19 kwietnia w Muzeum ASP miał miejsce autorski wykład zatytułowany „A performace artist and a teacher".

25 kwietnia będziemy jeszcze mieli okazję uczestniczyć w jednodniowych warsztatach przeznaczonych dla wszystkich zainteresowanych działaniami artystki. Spotkanie odbędzie się we WRO ART. CENTER, przy ul. Widok 7, o godzinie 14.00.

26 kwietnia , w Muzeum ASP, profesor Adina Bar-On zaprezentuje nam swój performance zatytułowany „Sacred".

Serdecznie wszystkich zapraszam!

Tomasz Niedziółka