V KAZIMIERSKA PLENERIADA UCZELNI ARTYSTYCZNYCH

Opublikowano 21 kwi 2015

Plener rozpoczął sie 9 kwietnia. Wernisaż odbędzie sie 18 kwietnia o godz 15.00 w salach Kazimierskiego Ośrodka Kultury Promocji i Turystyki. Ul. Lubelska 12.

V Pleneriada Uczelni Artystycznych w Kazimierzu Dolnym trwa...

Uczestniczą w niej studenci z Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie z pracowni prof. Adama Brinckena. UMCS-u w Lublinie z pracowni prof Walentego Wroblewskiego. Wrocław reprezentują studenci z pracowni prof Mariana Waldemara Kuczmy i asystenta Bartosza Radziszewskiego:

Miriam Ptak

Ewa Wiktor

Łukasz Jureczko

Grażyna Mrowiec

Malwina Kwiatkowska

Anna Kiszka

Głównym organizatorem i pomysłodawcą tego wspaniałego przedsięwzięcia jest pan Krzysztof Fabijanski, właściciel galerii "Stalowa' w Warszawie.

Plener rozpoczął sie 9 kwietnia. Wernisaż odbędzie sie 18 kwietnia o godz 15.00 w salach Kazimierskiego Ośrodka Kultury Promocji i Turystyki. Ul. Lubelska 12.

Serdecznie zapraszamy!

info: Prof.Waldemar Kuczma