Uwaga studenci Wydziału Architektury Wnętrz!

Opublikowano 17 lut 2015
Gandawa 2015

Od dnia 19.02.2015 ogłaszamy nabór na warsztaty Wrocław-Gandawa 2015

Od dnia 19.02.2015 ogłaszamy nabór na warsztaty Wrocław-Gandawa 2015, pod hasłem "Lost spaces".

Trzecia edycja warsztatów została podzielona na 2 etapy: w dniach 19-21 marca odbędą się we Wrocławiu- grupa studentów z Belgii odwiedzi naszą uczelnię, w dniach 24-29 kwietnia wrocławscy studenci pojadą do Belgii (Gandawa/Gent). Ponownie miejscem warsztatów będzie uczelnia partnerska Hogeschool Gent - www.hogent.be szkoląca studentów we wszystkich dziedzinach sztuki.

Warsztaty projektowe skierowane są przede wszystkim do studentów II roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Wydziału Architektury Wnętrz. W przypadku wolnych miejsc możliwe jest uzupełnienie brakującej liczby o osoby z wyższych roczników. Limit osób -10/12.

Koszt transportu na miejsce i z powrotem pokrywa Akademia Sztuk Pięknych. Noclegi zapewniają studenci z Gent, którzy również będą brali udział w warsztatach. Poza tym wymagane jest własne kieszonkowe na pokrycie kosztów wyżywienia, ewentualnych wstępów (ok. 100 euro).

Pierwsze spotkanie organizacyjne osób zakwalifikowanych 12.03.2015r, pracownia 402 budynku CSUCI, godzina 16.00. Podczas spotkania omówimy warsztaty zeszłoroczne oraz przybliżona zostanie tegoroczna tematyka.

Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się do organizatorów:
as. Agata Wojtyła (wojtylagata@gmail.com)
as. Aleksandra Gajzler (gajzleraleksandra@gmail.com)

Kandydaturę można złożyć osobiście, lub za pośrednictwem e-mail ( w którym należy zawrzeć kilka zdań o sobie) do dnia 6.03.2015r. Ogłoszenie listy zakwalifikowanych – 9.03.2015r. na podstawie informacji mailowej/ telefonicznej.

Prowadzący ze strony belgijskiej Tomas Navratil.

info. Aleksandra Gajzler
zam: Magdalena Kacprzak- Gagatek