Uwaga studenci studiów stacjonarnych

Opublikowano 09 sty 2012

Wydziału Malarstwa i Rzeźby !!!

Sesja…, sEsja…, seSja… tuż tuż !

Już od  09.01.2012 r. (poniedziałek) będzie można odebrać sobie indeks razem z kartą zaliczeniową (dziekanat otwarty dla studentów w godzinach 12-14).

Z pewnością zdarzą się sporadycznie takie oto przypadki, że „akurat mojego nazwiska brakuje u Prowadzącego w protokole egzaminacyjnym" bądź też, że „na mojej karcie zaliczeniowej zamiast nazwiska Prowadzącego znajdują się dziwne kropeczki"… Pytanie brzmi: a wpisał(-a) się na rok akademicki?? Jeżeli nie, to nazwisko Prowadzącego należy wpisać sobie samemu w miejsce kropeczek, Prowadzącemu też należy zwrócić uwagę, że „moje nazwisko jest z pewnością gdzieś w osobnym protokole".

Przypominamy, że przeglądy rozpoczynają się 23 stycznia i trwają do 5 lutego. Do 5 lutego należy złożyć w dziekanacie w całości wypełnione indeksy oraz karty egzaminacyjne. Ten sam termin obowiązuje również w przypadku przesuniętej sesji; czyli: przypadek nr 1 – MAM WSZYSTKIE WPISY – oddaję indeks wraz z kartą do dziekanatu do 5 lutego, a ponieważ 4 i 5 luty to dni wolne(sobota i niedziela), ewentualnie 6 lutego w poniedziałek też można indeks przynieść, ale to już ostateczność (potem Ewelina ma focha i już – a tak poważnie to opóźnienie w rozliczeniu się z sesji tworzy domniemanie, że ktoś sesji nie zaliczył) oraz przypadek nr 2 – MAM SESJĘ PRZESUNIĘTĄ Z JEDNEGO PRZEDMIOTU / KILKU PRZEDMIOTÓW / W CAŁOŚCI – do 5 lutego również indeks ma się znaleźć w dziekanacie.

Przypominamy, że na stronie internetowej uczelni znajdują się druki do wniosków o przesunięcie sesji (w zakładce „Komunikaty, dokumenty do pobrania"/"Dla studenta"). Ideałem byłoby, gdyby Prowadzący sam zaproponował termin zaliczenia przedmiotu i wpisał tę datę na wniosku obok swojego podpisu, że zgadza się na to przesunięcie.

W przypadku braku zaliczenia z jakiegokolwiek przedmiotu lub otrzymania oceny niedostatecznej najlepiej od razu zgłosić się do dziekanatu w celu rozwiania wszelkich wątpliwości 

Sesja poprawkowa trwać będzie do 29 lutego 2012 r.

…powodzenia i połamania pędzli, dłut i wszelkich innych narzędzi potrzebnych do tego, aby przez zimową sesję egzaminacyjną 2011/2012 przejść wyłącznie na najwyższym poziomie ocen !!!