UWAGA studenci Grafiki

Opublikowano 07 cze 2011

Jeszcze do końca przyszłego tygodnia możecie ubiegać się o miesięczne stypendium w Knoxville (Tennessee, USA)

Stypendium jest przeznaczone dla dwojga studentów, których specjalność (lub chociaż jeden z głównych przedmiotów) to grafika warsztatowa.

Stypendium obejmuje opłacenie kosztów podróży (ok. 2000 zl/os) oraz miesięczne zakwaterowanie w Knoxville. Wyjazd przewidziany jest na cały wrzesień - studenci będą mieli okazję uczęszczać na zajęcia z grafiki warsztatowej, oraz dostaną niezbędne materiały do pracy. Ponadto będą mieli okazję zorganizowania swojej wystawy (razem z dwojgiem studentów z Poznania) w centrum Knoxville, w galerii "1010".

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do asystentki Agaty Gertchen (Pracownia Intaglio, 407), która udzieli wszelkich informacji odnośnie tamtejszej pracowni, szkoły oraz warunków do pracy. Natomiast dokumenty niezbędne do wypełnienia i informacje odnośnie samego stypendium i wyjazdu znajdziecie w Biurze Współpracy z Zagranicą. Zgłoszenia są przyjmowane tylko do końca przyszłego tygodnia! Tego nie można przegapić!!!

AG