Uwaga studenci Architektury Wnętrz!

Opublikowano 01 kwi 2016

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach "ŚWIATŁO I CIEŃ W KRAJOBRAZIE MIASTA"

"ŚWIATŁO I CIEŃ W KRAJOBRAZIE MIASTA" to forma interdyscyplinarnego projektu łącząca środowiska akademickie wrocławskich uczelni. Ma na celu wypracowanie wspólnej wizji nocnego krajobrazu miasta w myśl idei zrównoważonego rozwoju. Na wspólnej platformie wiedzy dokona się kreacja i aplikacja pomysłu oświetlenia i iluminacji fragmentu głównej zachodniej arterii komunikacyjnej Wrocławia.

ORGANIZATORZY:

PHILIPS LIGHTING POLAND

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU

INSTYTUT ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

Harmonogram warsztatów: 3 poniedziałki kwietnia:

11.04.2016, 18.04.2016, 25.04.2016, w godzinach od 10.00 do 16.00.

W wyżej wymienionych dniach studenci spotykają się w interdyscyplinarnych grupach w celu opracowania projektu oświetlenia/iluminacji wybranego fragmentu ul. Legnickiej. Do konsultacji prac projektowych zaproszeni są nauczyciele akademicy wszystkich uczelni. PODZIAŁ NA GRUPY - 10 grup ( w skład grupy projektowej będzie wchodzić: 5 studentów architektury krajobrazu, 1 student architektury, 1 student fizyki/astronomii, 1 student wydziału elektrycznego, 1 student ASP). 9 maja 5 spośród 10 projektów zostanie wybranych do aplikacji w przestrzeni miasta (dzięki PHILIPS LIGHTING POLAND).

Osoby chętne są proszone o zgłaszanie się do organizatora ze strony ASP:
as. Aleksandra Gajzler (gajzleraleksandra@gmail.com)

info.: Aleksandra Gajzler
zam.: Magdalena Kacprzak- Gagatek