Uwaga studenci Architektury Wnętrz!

Opublikowano 28 lut 2012
warszaty

Możliwy udział w ciekawych warsztatach!

Mamy przyjemność zaprosić studentów Wydziału Architektury Wnętrz zainteresowanych udziałem w warsztacie zorganizowanym we współpracy z HOGESCHOOL GENT.
W sprawie zapisów prosimy kontaktować się z ad. Michał Hrisulidis- Tel. 605658098

Ilość miejsc jest ograniczona. Limit to 15 osób. O przyjęciu zadecyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisywać można się od dziś. Zapraszamy również na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 6.03.2012 o godz.10.00 na IV p w łączniku na Modrzewskiego.
Temat warsztatów oraz rzuty są do pobrania w załączniku. Dopuszczalna jest praca w 2, 3 osobowych grupach projektowych.
Warsztat prowadzony jest będzie od 06.03.2012r do 30.03.2012. Okres od 26.03 to konfrontacja pomysłów i relacji związanych z procesem powstawania projektów. Jest to czas przewidziany na wizytę belgijskiej grupy studentów, która również przedstawi rezultaty swojej pracy.
W ramach uczestnictwa w warsztacie przewidziany jest późniejszy wyjazd naszych studentów do Gent oraz zaprezentowanie projektów w tamtejszej uczelni.

info: mkg

master plan with future proposal in3D.dwg