Uwaga! Plusminus-wtorek!

Opublikowano 05 gru 2012
Prof. Michał Jędrzejewski, Magdalena Czerniawska, Katarzyna Karmańska, Agnieszka Aleksiejczuk

Co tydzień za sprawą Katedry Scenografii, w naszej szkole dzieją się zaskakujące rzeczy! Kilku studentów, pod bacznym okiem Profesora Michała Jędrzejewskiego, stworzyło niezwykłą grupę performatywno- happeningową - plusminus-wtorek.

W każdy wtorek, na terenie ASP, będziemy się natykać na niecodzienne wydarzenia, przedmioty i ogłoszenia! O tych, które już za nami można przeczytać na www.plusminus-wtorek.blogspot.com

Ostatni wtorek (już czwarty!) przyniósł "OGŁOSZENIE" takiej oto treści:
"Czytając niniejsze ogłoszenie uczestniczysz w wydarzeniu historycznym. Jest to bowiem, pierwsze w dziejach, ogłoszenie pozbawione treści - czyli - czysta forma, z którą możesz nawiązać bezpośredni kontakt. (+- wersja angielska)"

info: Magdalena Czerniawska
Wstawił: Damian Banasz