Uroczysta Msza Święta Duszpasterstwa Akademickiego

Opublikowano 26 wrz 2014

Pracownicy i studenci wrocławskich uczelni wyższych pragną rozpocząć nowy rok akademicki uroczystą Mszą Świętą. Środowiskowa inauguracja, która po raz pierwszy odbyła się w ubiegłym roku, potwierdza dążenie do integracji i współpracy akademickiej społeczności.

Wielu pracowników naukowych chciałoby się spotkać na początku roku akademickiego na wspólnej modlitwie razem ze swoimi studentami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i szlachetnym dążeniom do integracji, pragnę serdecznie zaprosić do kościoła NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY NA PIASKU w dniu 8 października 2014 r. na godzinę 19.00 na uroczystą MSZĘ ŚWIĘTĄ przygotowaną przez Duszpasterstwa Akademickie, która będzie wspólną inauguracją nowego roku akademickiego we WROCŁAWIU.

Po Mszy Świętej bardzo serdecznie zapraszam Szanownego Pana Rektora na spotkanie w rezydencji biskupów wrocławskich z okazji wspólnej inauguracji roku akademickiego.

Z wyrazami głębokiego szacunku

+ Józef Kupny