Tworzymy się sami - Samorząd Studencki

Opublikowano 02 paź 2016

Wernisaż wystawy zbiorowej Samorządu Studenckiego Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Zapraszamy!

W czwartek 6 października 2016 o godz. 19.00 w Galerii MD_S na ul. Bolesława Chrobrego 24 we Wrocławiu
odbędzie się wernisaż wystawy zbiorowej Samorządu Studenckiego.

Ideą wystawy ,,Tworzymy się sami - Samorząd Studencki'' jest konfrontacja odmiennych postaw twórczych dwunastu członków Samorządu Studenckiego działającego na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.
Ekspozycja składa się z prac powstałych na wszystkich czterech Wydziałach Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.
Jest to miedzy innymi: malarstwo, rzeźba, działania multimedialne i scenograficzne, projektowanie wnętrz i inne.

Opowiadając różne historie komunikujemy się z publicznością odmiennym językiem wizualnym, używamy różnorodnych mediów, łamiemy własne granice starając się odnaleźć swoje miejsce w świecie i na rynku sztuki. Naszym motywem stworzenia wspólnej wystawy jest chęć kontaktu z odbiorcami i zaprezentowanie jednostki uczelnianej jaką tworzymy poprzez swoją pracę twórczą. Głównym celem naszych działań jest aktywnie uczestniczenie w życiu uczelni i zdobywanie doświadczeń w dziedzinach sztuki w jakich się specjalizujemy.

Zapraszamy Was do naszego świata na niecodzienne spotkanie w przestrzeni Galerii MD_S, która jest miejscem spotkań przyjaznym dla młodych twórców w drodze rozwoju ich kariery.

uczestnicy:
Kinga Bartniak (III rok Grafiki)
Anna Maria Blada (III rok Rzeźby)
Karolina Duda (IV rok Wzornictwa)
Jan Głąb (II rok Scenografii)
Aleksandra Herbich (III rok Architektury Wnętrz)
Natalia Kowalczuk (IV rok Konserwacji)
Aleksandra Opalińska (III rok Malarstwa)
Wiktoria Snela (III rok Wzornictwa Ceramiki i Szkła)
Jakub Syrkowski (III rok Scenografii)
Anna Szalwa (III rok Grafiki)
Katarzyna Wcisło (III rok Rzeźby)