TRIENNALE RYSUNKU WROCŁAW 2019 - ZESPÓŁ REDAKCYJNY

Opublikowano 26 kwi 2018
Sadaharu Horio, Atarimae-no-Koto (Nothing Extraordinary), chiński tusz, papier, 2015, detal

Zapraszamy do współpracy w ramach Triennale Rysunku Wrocław 2019, w zespole Redakcji i zespole naukowym

Otwarcie Triennale Rysunku Wrocław 2019 odbędzie się w czerwcu w przyszłym roku.

Zespół organizacyjny Triennale rozpoczął intensywne prace nad kolejną edycją przeglądu. Tworzymy obecnie Zespół Redakcyjny i Zespół Naukowy, którego członkowie, pracownicy, studenci i absolwenci Uczelni będą zajmować się pozyskiwaniem i publikacją informacji, newsów na temat twórców i wydarzeń w polu szeroko rozumianych współczesnych mediów rysunkowych. Poszukujemy zarówno stałych jak i luźno orbitujących współpracowników, mających (mniejsze lub większe) doświadczenia w redagowaniu i pisaniu tekstów oraz tworzeniu relacji z wystaw, zainteresowanych żywo sztuką współczesną.

Planujemy spotkanie inicjujące prace Zespołu w czwartek 10 maja 2019 roku o godz. 12.00 w p. 321 (Plac Polski)

Pytania i zgłoszenia prosimy wysyłać na maila:

trwro2019@gmail.com

Zapraszamy serdecznie!