TRANSAKCJA ŁĄCZONA III

Opublikowano 11 Maj 2013
TRANSAKCJA ŁĄCZONA III

TRANSAKCJA ŁĄCZONA III - gościmy ponownie Uniwerfsytet Artystyczny z Poznania na wspólnej konferencji i wystawie

Celem TRAKSAKCJI ŁĄCZONEJ jest wymiana idei, myśli i doświadczeń artystycznych i dydaktycznych wykładowców i studentów.

To już trzecia edycja spotkań poznańsko – wrocławskich. W tym roku do spotkania między Wydziałem Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu i Katedrą Mediacji Sztuki Wydziału Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu dołączył Instytut Historii Sztuki Uniwersytetu Wrocławskiego, Centrum Sztuki WRO i Zakład Nowych Mediów Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

7 maja 2013 roku:

o godz. 12.30 odbył się wernisaż wystawy, prezentacje wykładowców, spotkania z artystami, dyskusje w Muzeum ASP we Wrocławiu, ul. Traugutta 19/21 o godz. 20.00 odbył się wernisaż wystawy w dawnej stolarni Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Wrocławskiego, wejście przez bramę od Placu Nankiera 1

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZWIEDZANIA WYSTAWY
Katedra Mediacji Sztuki