Techland - oferta dla studentów.

Opublikowano 21 lip 2012
techland

Wrocławski producent gier komputerowych zaprasza studentów do udziału w swoim nowym projekcie.

Info Techland:

Aktualnie poszukujemy studentów (absolwentów) wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych w celu wykonania kompleksowego projektu:
SYSTEM IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ LETNIEJ OLIMPIADY W GRZE FPP

Mile widziani studenci Wzornictwa Przemysłowego.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV oraz portfolio)
wpisując w tytule maila numer referencyjny: ASP/07/12
na adres: praca@techland.pl
Informujemy, iż skontaktujemy się tyko z wybranymi kandydatami.

Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych. Od momentu założenia firmy w 1991 roku konsekwentnie umacniamy swoją pozycję na rynku, nieustannie się rozwijamy i budujemy markę na rynkach międzynarodowych. Nasze gry: Chrome, Xpand Rally, seria Call of Juarez, nail'd oraz Dead Island zostały wydane w większości krajów na świecie. Jako pierwsi w Polsce wyprodukowaliśmy grę przeznaczoną na konsolę Xbox 360TM, PLAYSTATION-3 oraz wykorzystaliśmy możliwości DirectX-10 przy produkcji gry FPS. Wśród naszych wydawców znajdują się takie firmy jak Ubisoft, Deep Silver, Take2 czy Activision, a nasze najnowsze produkcje są regularnie wystawiane na wszystkich ważnych międzynarodowych targach gier. Wykorzystujemy i tworzymy nowe zaawansowane technologie informatyczne, w tym autorski silnik Chrome Engine na platformy PC, Xbox 360TM oraz PLAYSTATION-3.

zamieścił: Paweł Bielanwy