Opublikowano 23 lis 2023
and

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że z inicjatywy Działu Współpracy Międzynarodowej i Promocji oraz Samorządu Studenckiego w tym roku społeczność naszej Akademii ponownie włącza się w działania Szlachetnej Paczki! Rodzina, jaką chcemy wesprzeć, pochodzi z Miękini pod Wrocławiem, a jej opis wraz z dokładnymi potrzebami znajduje się tutaj.

Szlachetna Paczka 2023

Akcję można wesprzeć na dwa sposoby – biorąc udział w zbiórce pieniężnej oraz rzeczowej:

1. zbiórka pieniężna odbędzie się w dniach 27.11–08.12.2023 r. Miejsce zbiórki to pokój 217P przy placu Polskim od godz. 8.00 do godz. 15.00 oraz pokój Samorządu Studenckiego od godz. 14.00 do godz. 14.40.
  2. zbiórka rzeczowa odbędzie się w dniach 23.11–12.12.2023 r. Miejsce zbiórki to pokój 217P przy placu Polskim od godz. 8.00 do godz. 15.00 oraz szatnia przy placu Polskim (cały dzień). W pliku Excel wyszczególniono artykuły potrzebne rodzinie. Wszystkich chętnych do udziału w akcji prosimy o wpisanie się do tabeli w celu zadeklarowania kupna danego produktu (nie dotyczy kategorii Żywność trwała i Środki czystości).

Jeśli ktoś ma zbędne kartony, również prosimy o przyniesienie ich do pokoju 217P przy placu Polskim.

W przypadku pytań prosimy o kontakt. Ze strony pracowników akcję koordynuje Anna Kida, erasmus@asp.wroc.pl, ze strony studentów (Samorządu Studenckiego) Aurelia Wojtynek, aureliawojtynek@gmail.com.