Szkic ma moc

Opublikowano 18 paź 2024
and
konkurs

Legnickie Centrum Kultury i Fundacja Kulturalno-Społeczna Satyrykon w Legnicy zapraszają do udziału w konkursie Szkic ma moc.

Jest to konkurs skierowany do uczniów, studentów oraz absolwentów szkół i uczelni artystycznych, którzy nie ukończyli 25 roku życia. Prace należy składać lub przesyłać w terminie do 31 stycznia 2025 roku, obowiązuje data stempla pocztowego.

Przedmiotem konkursu są szkicowniki w zwartej zeszytowej formie. Konkurs ma na celu wyłonić oryginalny zbiór szkiców jednego autora. Jeden autor może zgłosić do konkursu jeden szkicownik o maksymalnym formacie A3, który zawiera minimum 10 stron. Szkicownik można dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą.

Szkic ma moc

Termin nadsyłania prac upływa 31 stycznia 2025 r. (liczy się data stempla pocztowego).
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 15 lutego 2025 r. na stronie internetowej: www.satyrykon.pl oraz www.lck.art.pl
Szczegółowe informacje o konkursie, regulamin oraz karta zgłoszeń są dostępne >> na stronie <<