SZCZEPIMY SIĘ

Opublikowano 13 Maj 2021

W dniu 11 maja odbyła się II tura szczepień dla Wykładowców i Doktorantów. SZCZEPIENIA STUDENTÓW JUŻ OD CZERWCA

W dniu 11 maja w siedzibie naszej Akademii odbyła się II tura szczepień Wykładowców, Doktorantów.

W myśl zasady promuj i dawaj przykład jako pierwszy szczepionkę przyjął Pan Rektor prof. Wojciech Pukocz. Za nim do szczepienia przystąpili Pani i Pan Prorektorzy, Panie i Panowie Dziekani, Panie i Panowie Prodziekani i pozostała kadra kierownicza Akademii. Za dobrym przykładem poszło 220 osób. Szybkość szczepień przerosły nasze czasowe prognozy i w ciągu 4h 15 minut zespół FUNDACJI ABDOMED CAŁODOBOWA POMOC MEDYCZNA zaszczepiła 244 osób

Informujemy Studentów, że Nasza Uczelnia została zarejestrowana jako "zakładowy punkt szczepień" dla studentów, doktorantów i pracowników administracyjnych. Zgodnie z informacją przekazaną przez RARS (Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych), do końca tygodnia zostanie ustalony rodzaj szczepionki dla studentów tak aby szczepienie rozpoczęło sie na początku czerwca.

Skorzystajcie z tej możliwości, bo upowszechnienie szczepień jest kluczowe dla powrotu do zajęć stacjonarnych.

inf zam.

M. Szumiejko DOS