"SYMPOZJUM KATEDRY SCENOGRAFII"

Opublikowano 08 gru 2020
Autor: dr hab. Witold Owczarek.

Wczoraj w Katedrze Scenografii odbyło się, trwające ponad 3,5 godziny sympozjum na temat problemów i realizacji nauczania on-line na naszym kierunku.

Wszyscy pedagodzy dzielili się swoimi doświadczeniami, problemami w przebiegu zajęć, korzyściami i stratami, jakie wynikają z sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy. W wyniku tego wydarzenia zaplanowaliśmy szereg spotkań on-line z autorytetami w różnych dziedzinach, pedagogami z uczelni o innych profilach, osobami, których opinie chcielibyśmy poznać. Planujemy udostępnianie tych spotkań dla wszystkich dydaktyków, pedagogów i zainteresowanych studentów na forum naszej uczelni.

"(...)Przed nami to samo zrobiło już wiele osób, po nas to samo zrobi jeszcze więcej: nowa rzeczywistość będzie zbudowana z gęstej sieci naszych codziennych gestów." Weronika Morawiec.

PS. Powstał nowy projekt logo Katedry Scenografii, który upubliczniamy po raz pierwszy! Autor: dr hab. Witold Owczarek.

zamieścił: D.Banasz
Katedra Scenografii