"Światło i materia "

Opublikowano 09 sty 2012
okladka

... wystawa ceramiki i szkła w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze.

W sobotę 14.01.2012 o godz. 17.30 zapraszamy do Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze na wernisaż wystawy "Światło i Materia" inaugurującej działalność owego muzeum po przebudowie. Wystawa organizowana jest w ramach IV Karkonowskiego Festiwalu Światła. Składa się ona z dwóch ekspozycji monograficznych: Prof. Krystyny Cybińskiej oraz Reginy Włodarczyk-Puchały wzbogaconej o fotografie artystyczne Jana Korpala i prace prekursorów polskiego szkła artystycznego oraz z wystawy zbiorowej, prezentującej spółczesne szkło i ceramikę autorstwa artystów wywodzących się z naszej uczelni.

Wystawę będzie można zobaczyć do 28.03.2012 w Muzeum Karkonoskim, w Jeleniej Górze (ul. Jana Matejki 28, 58-500 Jelenia Góra).

j.o.