Sukces studentów Architektury Wnętrz w konkursie organizowanym przez firmę KLER!

Opublikowano 06 gru 2012
I miejsce studentów AW w konkursie zorganizowanym przez meblarską firmę KLER

I miejsce za najlepszy projekt zdobyli Piotr Kuczkowski i Jakub Wiśniewski.

Dużym sukcesem naszych studentów Piotra Kuczkowskiego i Jakuba Wiśniewskiego zakończyła się tegoroczna piąta edycja konkursu "Wizja wypoczynku", zorganizowanego przez meblarską firmę KLER.
Nasi młodzi projektanci zdobyli główną nagrodę w tym konkursie, który w tym roku odbył się pod hasłem "Brakujący element", a dotyczył zaprojektowania produktu uzupełniającego ofertę firmy. Firma KLER S.A. do organizacji konkursu zaprosiła od lat wypróbowanych partnerów: patronat honorowy nad konkursem objął Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich, patronat medialny "Architektura & Biznes", a fundatorem nagród rzeczowych jest "WSC Graphisoft Center Poland".
Piotr Kuczkowski i Jakub Wiśniewski są studentami IV roku AW w Pracowni Projektowania Mebli II prowadzonej przez ad. Stanisława Figla i as. Magdalenę Garncarz.

Serdecznie gratulujemy!

oprac: mkg