STYPENDIUM ERASMUS DLA DYDAKTYKÓW 2010/11

Opublikowano 25 paź 2010

ERASMUS

Informujemy o możliwości starania się o stypendium zagraniczne Erasmus dla pracowników dydaktycznych ASP na rok 2010/11.

Wyjazd można zrealizować w jednej z 60 uczelni europejskich w ramach programu LLP/Erasmus (patrz: Współpraca z Zagranicą/ Uczelnie partnerskie). Wyjazd, który trwa na ogól ok. tygodnia umożliwia dydaktykom bliższe poznanie specyfiki innych uczelni oraz m.in. poprowadzenie zajęć, wykładów, warsztatów dla studentów z uczelni zagranicznej. Stypendysta-dydaktyk, podobnie jak stypendysta-student, otrzymuje stypendium finansowe na pokrycie kosztów pobytu, zakwaterowania, podróży, itp...

Termin składania aplikacji: 30.11.2010r. Wypełniony formularz aplikacyjny należy dostarczyć do Biura Współpracy z Zagranicą (102a, Plac Polski)

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny dostępny na: www.asp.wroc.pl Biuro Współpracy z zagranicą / Informacje dla dydaktyków / Rekrutacja na wyjazdy

Anna Trzuskolas