Stypendium dla studentów, którzy uzyskali prawo do studiowania na zagranicznych uczelniach

Opublikowano 11 lip 2023
im

Do 31 lipca 2023 trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium dla studentów, którzy uzyskali prawo do studiowania na zagranicznych uczelniach.  Stypendium wynosi 500 zł miesięcznie i może być przynane na okres maksymalnie 9 miesięcy  studentom III roku i lat wyższych studiów jednolitych magisterskich, III roku i lat wyższych studiów I stopnia oraz studiów II stopnia w systemie stacjonarnym na uczelniach publicznych i niepublicznych, którzy uzyskali prawo do studiowania na uczelniach zagranicznych.

W razie dodatkowych pytań  kontakt z członkami zespołu Studenckiego Programu Stypendialnego:
Tomasz Franc, 71 777 94 69, tomasz.franc@um.wroc.pl
Wioletta Zapotoczna 71 798 13 16, wioletta.zapotoczna@um.wroc.pl