Stypendia

Opublikowano 06 lis 2015

Stypendia socjalne oraz naukowe. Informacja.

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Komisje stypendialne będą zbierały się w przyszłym tygodniu. Stypendia będą wypłacane najszybciej jak to tylko możliwe. Niestety brakuje nam studentów, bez których nie można powołać komisji i wypłacić pieniędzy. Proszę o kontakt osoby chętne z następujących kierunków:

Komisja odwoławcza: jedna osoba z WZORNICTWA oraz jedna osoba ze SZTUKI MEDIÓW (tylko z tych kierunków).

Komisja stypendialna: jedna osoba z MEDIACJI SZTUKI, jedna ze SCENOGRAFII i jedna ze SZKŁA (tylko z tych kierunków).

Jeśli te osoby się nie znajdą, nie będzie powołanych komisji, a co za tym idzie NIE BĘDZIE PIENIĘDZY. Osoby chętne proszę o przesłanie na adres: daniel.mateusz.bak@gmail.com imienia, nazwiska, kierunku oraz roku studiów i numeru telefonu.

Przewodniczący Samorządu Studenckiego ASP we Wrocławiu

Daniel Mateusz Bąk