Studentki Katedry Szkła w finale konkursu

Opublikowano 17 mar 2014

Elle Decoration Młodzi na Start !

II Pracownia Szkła Użytkowego po raz kolejny cieszy się z sukcesu swoich studentek!

Justyna Żak – podobnie jak w poprzedniej edycji - została zakwalifikowana do udziału w finale konkursu ELLE DECORATION MŁODZI NA START, a w tym roku dołączyła do niej Marzena Hołysz. MŁODZI NA START to konkurs skierowany do młodych projektantów - studentów i absolwentów wyższych szkół plastycznych. Celem konkursu jest wyłonienie i promocja oryginalnych i profesjonalnych projektów przygotowanych w oparciu o zadany temat. Tegoroczny temat konkursu to: Motywy lat 50. i 60. we współczesnej formie użytkowej. Prace konkursowe będą prezentowane na wystawie finalistów w maju br. w Centrum Designu w Gdyni, kiedy to Kapituła Konkursu rozstrzygnie o jego zwycięzcach.

Gratulujemy i trzymamy kciuki w maju!

Beata Mak-Sobota

dod. A. Joszczuk