Studentki I roku scenografii w"operze"

Opublikowano 10 cze 2014
Pokaz Etiud Lalkowych

Studentki I roku Katedry Scenografii podjęły się i zrealizowały scenografię do Opery: MAGIA MUZYKI W MROCZNYCH PLANACH TROLLI, pod opieką pedagogiczną prof. Elżbiety Wernio. 5.06.2014 odbyła się premiera.

Organizator: Narodowe Forum muzyki – Leofestiwal '2014 - Wrocław

Współorganizator: Centrum Kultury Agora

Wykonawcy:

Dorota Śliż, Aleksandra Tomczyk - studentki Katedry Scenografii ASP we Wrocławiu – scenografia

Ernst Kovacic – dyrygent, Krzysztof Stróżański – reżyseria, Łukasz Klimczak, Andrzej Filończyk – barytony, Aneta Mazur – choreografia, Soliści Chóru Chłopięcego NFM, Chór „Con Brio" SM I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu, Małgorzata Podzielny – przygotowanie chóru, Wrocławska Orkiestra Kameralna Leopoldinum.

Cytat z listu organizatora:

Drogie Dziewczyny!

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję i gratuluję!!!Wasza scenografia i kostiumy wzbudziły ogólny podziw i były szeroko komplementowane. (...)

Pozdrawiam serdecznie,

Olga Dereń-Stefaniuk