Studencki Program Stypendialny

Opublikowano 27 Maj 2021

Informacja o naborze do Studenckiego Programu Stypendialnego i planowanych zmianach.

Miasto Wrocław i Wrocławskie Centrum Akademickie wspiera młodych i zdolnych studentów i doktorantów w rozwijaniu ich pasji i uzdolnień .
1 czerwca 2021 rozpoczyna się nabór do kolejnej edycji Studenckiego Programu Stypendialnego (SPS) dla studentów, którzy uzyskali prawo do studiowania na uczelniach zagranicznych oraz doktorantów w 6 dotychczasowych kategoriach stypendialnych.
Wnioski można będzie składać do 30 czerwca za pośrednictwem aplikacji internetowej, która udostępniona jest na stronie www.wca.wroc.pl, w zakładce Studencki Program Stypendialny.
Zachęcamy do skorzystania z możliwości wsparcia stypendialnego, którego organizatorem jest Prezydent Wrocławia, a za którego realizację odpowiada Biuro Współpracy z Uczelniami Wyższymi w Urzędzie Miejskim Wrocławia.

zamieśćiła AZG