STUDENCI SZTUKI RYSUJĄ W POCIĄGU.

Opublikowano 23 lis 2016

Kolejną odsłoną projektu Pociąg do Sztuki w listopadzie jest akcja młodych artystów z Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu pt. Notatnik z podróży.

Przestrzeń pociągu relacji Wrocław-Drezno-Wrocław niczym wnętrze pracowni jest dla studentów obszarem twórczych zmagań. Podróżni mają możliwość obserwowania procesu kreacyjnego, a równocześnie mogą się znaleźć w kadrze młodych twórców. Kolejna akcja już w niedzielę 27 listopada - początek o godz. 14.28 w pociągu relacji Wrocław-Drezno, a następnie w pociągu wyruszającym z Drezna do Wrocławia o godz. 18.08.

Projekt jest dotowany przez Pełnomocnika Rządu Federalnego do spraw Kultury i Mediów na podstawie uchwały niemieckiego parlamentu federalnego.

Serdecznie Zapraszamy!

Jarosław Grulkowski

Kurator projektu Pociąg do Sztuki.