Studenci Katedry Scenografii w PWST cz.2

Opublikowano 31 Maj 2015
Realizacje Katedry Scenografii

Studentka II roku Katedry Scenografii Wiktoria Bendiuk autorką scenografii do spektaklu dla najmłodszych na scenie PWST. „Więc znowu wszyscy martwią się dzisiaj Co trzeba zrobić, by uśpić Misia?”

Śpiewają coraz bardziej zdesperowani rodzice starający się znaleźć metodę na sen misia.

Miś, tytułowy Misiaczek to jednocześnie mała dziewczynka, której łóżko balansuje między przestrzenią lasu, a pokojem dziecka. Z pomocą na jej zaśnięcie przybywają leśne zwierzaki, będące równocześnie elementami z pokoju dziecka. I tak m.in. wiewiórka to lampka nocna, lis to chodniczek, gniazdo pszczół to żyrandol, z którego wylatuje pszczółka- żarówka ,a owce to poduszki…

Nie- Śpi- Dźwiadek, na podstawie "Misiaczka" Marty Guśniowskiej to spektakl skierowany do najmłodszej publiczności, gdzie również i Ci starsi widzowie odnajdą coś dla siebie. Premiera odbyła się 21 V 2015, godz. 10:00 w Sala Czarnej, PWST Wrocław zapraszamy do fotorelacji.

Info/ Foto: Wiktoria Bendiuk
zamiescił Damian Banasz