Studenci ASP w Operze Wrocławskiej

Opublikowano 19 lip 2019
Studenci ASP w Operze

Wystawa studentów naszej Akademii w Operze Wrocławskiej.

W ramach współpracy Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu i Opery Wrocławskiej studenci Katedry Sztuki Mediów i Mediacji Sztuki pod opieką artystyczną dr Ewy Martyniszyn z Pracowni Fotografii Inscenizowanej przygotowali wystawę fotografii pt. Zdarzenia, której pierwsza odsłona miała miejsce 28-30.06.2019 towarzysząc superwidowisku Traviata Giuseppe Verdi'ego. Ekspozycja jest wynikiem wielomiesięcznej pracy polegającej na dokumentowaniu codziennych sytuacji zakulisowych oraz scenicznych Opery Wrocławskiej. Fotografie zaprezentowali: Neo Chung, Paulina Gałązka, Wiktoria Golba, Monika Jakimiuk, Grzegorz Madaliński, Ewa Martyniszyn, Dominika Otto, Karolina Płanik, Patrycja Szczurowska, Paweł Widurski. Przewidziane są kolejne edycja wystawy.

-----------------------------------
zamieścił: Paweł Bielawny