Studenci Architektury Wnętrz w fabryce Kronopol

Opublikowano 25 Maj 2015

Fotorelacja

W minionym tygodniu studenci Pracowni Projektowania Mebli I i II mieli okazję zapoznać się z technologią produkcji fabryki KRONOPOL.
Zakład produkcyjny w Żarach, który studenci mieli okazję zwiedzać, jest największym spośród wszystkich 8 znajdujących się w Europie zakładów grupy KRONOSWISS. Produkowane są w nim zarówno panele podłogowe, jak również płyty stosowane w przemyśle meblarskim. Te drugie zwróciły szczególną uwagę naszych studentów.
Prócz zapoznania się z technologią produkcji, mieli oni również szanse pozyskać sporo informacji na temat samej oferty oraz specyfiki poszczególnych jej elementów.
W kolejnym roku akademicki, w ramach programu "w2p" (warsztatów dwóch pracowni) zostaną przeprowadzone działania projektowo-realizacyjne z wykorzystaniem surowców marki KRONOPOL.

info: Szymon Hanczar, Magdalena Garncarz
zdj. Szymon Hanczar