„Stół za stówę”

Opublikowano 11 cze 2012

Znamy autorów najlepszych projektów!

W trakcie trwania warsztatów wyróżniono trzy projekty. Jedno z wyróżnień przypadło Patrycji Apostel i Katarzynie Sowińskiej za stół "stickT". Kolejne, za stół "PARKINSON", przyznano Natalii Dąbrowskiej, Sabinie Lenarczyk i Małgorzacie Rosolak. Ostatnim z wyróżnionych projektów był "4xangle" autorstwa Karoliny Knapek i Moniki Zachary. Tu należą się słowa uznania również dla Agaty Baron i Joanny Hanc, które mocno wspierały ideowo ten projekt.

„Stół za stówę" to warsztaty projektowania mebli, które odbyły się w pracowniach projektowych Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa pod okiem pomysłodawcy - as. Szymona Hanczara oraz Magdaleny Garncarz- absolwentki naszej uczelni.
Wydarzenie miało zachęcić młodych projektantów mebli do kreatywnej pracy w ramach ograniczonego budżetu, który wynosił 100 złotych. Patronem warsztatów była firma Bosch.

Najlepsze projekty można zobaczyć do końca czerwca w Galerii Wnętrz DOMAR we Wrocławiu.

info:mkg