Statkiewicz, Witek, Zabielska - VIII Pracowna Rysunku

Opublikowano 16 mar 2023
mp

Statkiewicz, Witek, Zabielska

Na początku marca odbył się wernisaż wystawy VIII Pracowni Rysunku wyróżniających się studentek: Irminy Statkiewicz (III rok Malarstwa), Katarzyny Witek (III rok Malarstwa) oraz Roksany Zabielskiej (II rok Architektury wnętrz). Pracownię tę prowadzą dr hab. Jacek Dłużewski, prof. ucz., oraz dr Marta Szymczakowska, ad. Wśród wystawionych prac znalazły się: studium postaci, zadania semestralne poruszające różne zagadnienia rysunkowe oraz charakterystyczne dla pracowni „kroczki", czyli szybkie szkice postaci. W trakcie wernisażu była okazja zajrzeć do szkicowników jednej ze studentek – Irminy Statkiewicz, które były chętnie przeglądane.

Wystawę można oglądać od 02.03 do 19.03.2023 w Galerii „Pod psem" we wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych przy Placu Polski 3/4.