Stanisław Borowski Doktorem Honoris Causa Naszej Uczelni !!!

Opublikowano 02 kwi 2011

Dziś 31.03.2011 przed południem w Auli Leopoldyńskiej Uniwersytetu Wrocławskiego miało miejsce...

..wręczenie tego zaszczytnego tytułu przyjacielowi naszej uczelni i jednemu z najlepszych polskich artystów szklarzy na świecie. Wydarzeniu towarzyszyło przyznanie odznaczeń nadanych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Zasłużony dla Kultury Polskiej " pracownikom naszej uczelni oraz promocja doktorów i doktorów habilitowanych ASP.

Odznaczenie Zaslużony dla Kultury Polskiej otrzymali między innymi : prof. Krzysztof Rozpondek , prof. Piotr Kielan , prof. Stanislaw Kortyka , prof. Kazimierz Pawlak , inż. Wojciech Orzechowski , prof .Jerzy Chodurski , dr. Andrzej Kabat , prof . Lidia Kupczyńska - Jankowiak.

Doktoraty odebrali m.in : Anna Trojanowska , Łukasz Paluch , Marek Kulig

Tytuł doktora habilitowanego przyznano : Annie Kram , Jackowi Jarczewskiemu i Adamowi Ablowi

Tekst : Piotr Osowicz

Zdjęcia : Antonina Joszczuk