Środowiskowa Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021

Opublikowano 28 wrz 2020

30 września 2020 o godz. 15.00 wrocławskie uczelnie rozpoczęły wspólnie rok akademicki 2020/2021. Zapraszamy do obejrzenia transmisji z tej uroczystości.

***

Rektorzy Wrocławskich Uczelni Publicznych mają zaszczyt zaprosić do obejrzenia transmisji Uroczystej Środowiskowej Inauguracji Roku Akademickiego 2020/2021, która rozpocznie się 30 września 2020 r., o godz. 15.00. Transmisję będzie można obejrzeć na stronach uczelni KRUWiO.

Program:

Gaude Mater Polonia Przemówienie inauguracyjne prof. dr. hab. Andrzeja Rokity, Przewodniczącego Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola Immatrykulacja Wręczenie Wrocławskich Nagród Naukowych Wykład inauguracyjny prof. dr. hab. Krzysztofa Simona pt. Współczesne zagrożenia epidemiologiczne w świecie – choroby zakaźne Wystąpienie przedstawiciela studentów Listy gratulacyjne Gaudeamus igitur

Występ solisty Piotra Alexewicza – studenta klasy fortepianu dra hab. Pawła Zawadzkiego, prof. nadzw., Laureata pierwszej nagrody w 50. Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina oraz Kwartetu Solistów Wydziału Wokalnego Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w składzie: Agata Chodorek, Piotr Łykowski, Bartosz Nowak, Bogdan Makal.

Wykład inauguracyjny wygłosi prof. Krzysztof Simon.

Link do wydarzenia na Facebooku

zamiesćiła AZG