Spotkanie z artystą interdyscyplinarnym, kompozytorem i muzykiem elektronicznym z Hongkongu Leung Kei-cheuk aka GayBird

Opublikowano 22 paź 2024
azg

W miniony poniedziałek 21-go października w Pracowni Laboratorium Przestrzeni Scenograficznych zostało zorganizowane spotkanie z artystą przyszłorocznego Festiwalu Dialog.

Gospodarzem i organizatorem spotkania była Katedra Scenografii, a obecni na nim byli poza artystą prof. Mirosław Kocur (UW), dyrektor artystyczny festiwalu Dialog i kierownik Katedry Scenografii - dr Bartosz Zamarek oraz Justyna Łagowska. Celem spotkania była prezentacja artystycznego dorobku przez samego artystę GayBird'a jak i prezentacja założeń przyszłego projektu. Podczas godzinnej prezentacji GayBird odpowiadał na pytania studentek i studentów Katedry Scenografii, Katedry Sztuki Mediów oraz Erasmusa. Spotkanie zorganizowane było i otwarte dla wszystkich osób studiujących na naszej akademii. Jest to początek projektu współpracy z Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Dialog - Wrocław”.

Bardzo dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i uczestnictwo w spotkaniu.

*osoby odpowiedzialne za realizację i przyszłą współpracę Justyna Łagowska (Scenografia) i Robert Sochacki (Scenografia/Sztuka Mediów)

Więcej informacji o artyście.

fot.-bartosz-zamarek-spotkaniegaybird

W roku 2025 do Wrocławia powraca Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Dialog - Wrocław”