"Rzeczy Cielesne"

Opublikowano 15 gru 2010

Serdecznie zapraszamy na wernisaż organizowany z okazji ekspozycji prac pt. "Rzeczy Cielesne", autorstwa Joanny Bonder.

Wernisaż w czwartek 16. 12. godzina 19.oo Klub Plan B (Ruska 51)

Prace odnoszą się kwestii szeroko pojętej dehumanizacji. Stawiają podstawowe pytanie o problem upodmiotowienia człowieka, stawiania znaku równości między przedmiotami codziennego użytku a ludzkim ciałem, które jawi się współcześnie jako instrument codziennej egzystencji.

Joanna Bonder urodzona 1987 r. we Wrocławiu, studentka III roku kierunku Sztuki Mediów na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów. Swoje projekty realizuje przez budowę obrazów multimedialnych i fotograficznych. Autorka często sięga do rozwiązań konceptualnych. Prace mają charakter uniwersalny a jednocześnie niosą ładunek osobistych przeżyć i odniesień.

Prace będzie można oglądać codziennie po godzinie 19 w klubie Plan B