Rozwój w biały dzień #2 - Od talentu do mocnej strony

Opublikowano 02 gru 2020

Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Rozwój w biały dzień - Od talentu do mocnej strony z Dominikiem Juszczykiem.

Od talentu do mocnej strony

O czym będzie webinar?

Wszyscy mamy talenty i to jest dobra wiadomość. Ale co zrobić, aby te talenty wykorzystać? Warto je poznać, zobaczyć jak działają w praktyce oraz je rozwijać. W czasie panelu opowiem czym jest talent i jak go rozwijać w mocne strony. Pokażę też dlaczego niedojrzały talent jest groźniejszy niż słabość.

Kiedy i gdzie?

09.12.2020, godzina 18:00, zoom

Zapisy:

Zgłoś się poprzez formularz: https://forms.gle/J4xVB5FEYcGAYbJD6

Po zapisaniu się na webinar dostaniesz na email adres, pod którym odbędzie się spotkanie.

O prowadzącym:

Nazywam się Dominik Juszczyk. Jestem pasjonatem produktywności, certyfikowanym coachem Gallupa (Gallup-Certified Strengths Coach) i certyfikowanym facylitatorem. Skupiam się na swoich silnych stronach i ogarniam chaos codzienności. Cieszę się moimi cudownymi porankami, których obowiązkowym elementem jest trening biegowy.

Jako certyfikowany coach Gallupa skupiam się na tym, w czym jestem dobry. Codziennie staram się zrozumieć swoje silne strony i używać ich w pełni. Wiem, że skupiając się na nich, mam największe szanse osiągnąć pełnię moich możliwości.

//

Rozwój w biały dzień to cykl webinarów skierowany do studentów i doktorantów Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, finansowany i organizowany przez akademicki Samorząd Studencki.
Grafika: Justyna Kazanecka

__