Rozwój w biały dzień

Opublikowano 10 mar 2022
azg

Webinary w formie praktycznego warsztatu prowadzonego w formie on-line.
Będzie też czas dzielenia się i rozmowy tematycznej (możesz mówić, możesz słuchać). W ramach warsztatu będzie obecna wkładka teoretyczna, która towarzyszyć będzie praktycznym przykładom, by połączyć doświadczenie z wiedzą.
Tym razem dowiemy się jak wspierać siebie i innych poprzez tworzenie właściwych warunków dla twórczości, a także o programie "Droga Artysty" Julii Cameron.
Nasza gościni podzieli się rónież wskazówkami i doświadczeniami z procesu twórczego z perspektywy pracy w grupie.
Na koniec webinaru będziemy mieli również możliwość zadawania nurtujących nas pytań.
Dowiemy się także o psychologii twórczości z perspektywy teoretycznej, która wszystko syntetycznie podsumuje.

Co może się przydać?
Wygodne siedzenie np. poduszka.
Wyposażcie się również w coś, w czym będziecie mogli zanotować sobie swoje spostrzeżenia.
Przyda się również woda.

Kiedy i gdzie?
18 marca (piątek) o godzinie 17:00.
Spotkania są przeznaczone dla studentów, doktorantów i pracowników ASP i są bezpłatne.
Prosimy o punktualność 😁

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy:  https://forms.gle/W4oNVph8U3bt1itPA

Po zapisaniu się na webinar dostaniesz maila z linkiem do platformy na której się spotkamy. W każdym webinarze może uczestniczyć max. 100 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Prowadząca: Olga Lidia Kozłowska
Jestem psycholożką i psychoterapeutką. Ukończyłam 4-letnie profesjonalne szkolenie psychoterapii somatycznej Core Energetics (metody bratniej do Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena) i jestem dyplomowanym psychoterapeutą Core Energetics. Pracuję w nurcie integratywnym, łączę i dobieram narzędzia psychoterapii do potrzeb osoby, z którą się spotykam. Specjalizuję się w podejściu somatycznym, czyli uwzględniającym ciało i umysł, a także w psychosomatycznej pracy z głosem. Bliskie mi jest wspieranie ludzi w procesach twórczych m.in. przez program “Droga Artysty” J. Cameron. Patrzę na człowieka holistycznie i staram się dostrzegać indywidualny potencjał każdej osoby.
www.facebook.com/senspsycholog

Rozwój w Biały Dzień to cykl webinarów skierowany do studentów, doktorantów i pracowników Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, finansowany i organizowany przez Samorząd Studencki Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

🔳 Grafika: Justyna Kazanecka