Rozpoczynamy współpracę ze Zbigniewem Rybczyńskim

Opublikowano 05 lip 2010
podpisanie listu intencyjnego

W gabinecie Rektora nastąpiło podpisanie listu intencyjnego dotyczącego współpracy...

Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu i Wrocławskich Studiów Technologii Wizualnych. Sygnatariuszami dokumentu są Robert Gawłowski – dyrektor Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu, Zbigniew Rybczyński – twórca Wrocławskich Studiów Technologii Wizualnych oraz Rektor naszej uczelni prof. Jacek Szewczyk.

Głównym polem rozpoczętej współpracy ma być możliwość dodatkowego kształcenia studentów ASP w dziedzinach sztuk multimedialnych związanych z tworzeniem i produkcją nowoczesnych form ruchomego obrazu.

Za koordynację współpracy odpowiedzialni będą Zbigniew Rybczyński (Wrocławskie Studia Technologii Wizualnych) oraz prof. Wiesław Gołuch (Katedra Sztuki Mediów, Wydział Grafiki i Sztuki Mediów, ASP we Wrocławiu)

Jakub Jernajczyk

Katedra Sztuki Mediów