Rozdanie nagród w Biurze Literackim

Opublikowano 23 sty 2011

W sobotę 22 stycznia odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursach zorganizowanych przez Biuro Literackie dla studentów Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów.

W konkursie dotyczącym graficznej wizualizacji hasła „POEZJEM" Nagrodę Główną zdobył Adam Fatyga. Wyróżnieni też zostali: Krzysztof Bagiński, Tycjan Bartuś, Katarzyna Bialik, Sara Gąsiorek, Ewa Gąsowska, Krzysztof Grudziński, Agata Gut, Krzysztof Juszczak, Katarzyna Kaczyńska, Grzegorz Lorek, Bartek Naprawa, Konrad Okoński, Małgorzata Piekoszewska, Paweł Piotrowski, Marek Rybicki, Agnieszka Sierzputowska, Filip Tarczewski, Marta Wartalska, Aleksandra Wolańska, Paulina Ziółkowska.

W konkursie na najlepszy projekt graficzny książki Briana Pattena „Skaczący Myszka" pierwsze miejsce zdobyła Julita Nowosad, drugie miejsce: Agata Szuba, zaś miejsce trzecie: Marta Śliwińska. Wyróżnione zostały także: Anna Kosarewska, Marta Pokojewczyk i Agnieszka Sierzputowska.

Wieczór rozpoczął się prezentacją wyróżnionych animacji POEZJEM. Następnie dyrektor Biura Literackiego Artur Burszta wraz z Prof. Wiesławem Gołuchem i Prof. Ludwikiem Żelaźniewiczem wręczyli zwycięzcom nagrody.

info&foto: Jakub Jernajczyk

Katedra Sztuki Mediów