REPLIKADA

Opublikowano 15 mar 2013
Replikada

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wernisażu wystawy studentów Katedry Konserwacji i Restauracji Ceramiki i Szkła.

Wernisaż wystawy prac studentów Katedry Konserwacji i Restauracji Ceramiki i Szkła miał miejsce w Muzeum Ziemi Prudnickiej, Centrum Tradycji Tkackich 8 marca o godz. 18.

Otwarcie wystawy uświetnił koncert gitarowy w wykonaniu Grzegorza Kubiaka. Wystawa została przyjęta bardzo ciepło i z dużym zainteresowaniem. W godzinach południowych zostały zorganizowane warsztaty prezentujące techniki ceramiczne i witrażownicze dla uczniów szkół średnich co było znakomitą promocją i reklamą naszej Uczelni. Prowadzący warsztaty: studenci IV roku KiRCiSz Aldona Dymczyk, Katarzyna Czaja, Anna Jakieała.

Piotr Romiński

foto: Grzegocz Kubiak, Piotr Romiński