Realizacje Katedry Scenografii

Opublikowano 23 cze 2018

Za nami czas przeglądów, jednak w Katedrze Scenografii realizacje studenckie odbywają się nie tylko w czasie sesji.

Przypomnijmy, że w ramach porozumienia trzech uczelni artystycznych Wrocławia tj. Akademii Muzycznej, Akademii Sztuk Teatralnych oraz Akademii Sztuk Pięknych, studenci Katedry Scenografii mogą uczestniczyć w realizacji spektakli. Spora część spektakli za nami , niektóre z nich, wyjechały na festiwale reprezentować miasto i uczelnie. W tym sezonie powstało 9 spektakli.

-Marta Guśniowska "Smacznego proszę wilka" reż. Katarzyna Hora (AST), scenografia J. Głąb (ASP)
-"Kopciuszek" reż. M. Wiśniewska (AST), scenografia i formy lalkowe J.Fidler i N.Jędrych
-Spektakl "M" na podstawie jednoaktówek S. Becketta " Kołysanka" i " Kroki" reż. A. Wieczorek i K. Wolak scenografia J. Głąb (ASP)
-Jan Wilkowski "Tymoteusz i Psiuńcio " scenografia studentka Emilia Mrozińska (ASP)