Realizacja studentki scenografii

Opublikowano 13 Maj 2017

W Państwowym Teatrze Lalki Tęcza w Słupsku 22 kwietnia 2017 roku odbyła się premiera "Tymoteusza wśród ptaków" - bajki autorstwa Jana Wilkowskiego.

Reżyseria i opracowanie tekstu Katarzyna Dudzic-Grabińska, muzyka Mateusz Winsław. Obsada: Alicja Gierłowska, Anna Rau, Ilona Zaremba, Izabela Polanek, Mateusz Krzyżewski, Maciej Piotrowski.

Scenografię, kostiumy oraz lalki zaprojektowała oraz zrealizowała we współpracy z pracownią teatru studentka II roku Katedry Scenografii Anna Adasiak.

Spektakl powstał we współpracy pomiędzy Akademią Sztuk Pięknych, a Państwową Wyższą Szkołą Teatralną w Krakowie Filia we Wrocławiu.

Spektakl będzie grany we Wrocławiu w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w dniach: 17.05.2017 godzina 12:00 oraz 18.05.2017 godzina 10:00 oraz 12:00. Wstęp wolny za wcześniejszą rezerwacją miejsc. Informacje odnośnie biletów na stronie

Info: A. Adasiak
Foto: Magda Tramer