Przypominamy...

Opublikowano 05 cze 2010

studentom I i II roku Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów o obowiązku odbycia przez nich praktyk studenckich. Mamy dla Was propozycję Biura Literackiego

Propozycja praktyk 2010

Wydział Grafiki Projektowej

Termin: czerwiec 2010 – 2 osoby (własny laptop, programy graficzne)

Zakres: prace przy książkach na sezon 2010-2011: projekty graficzne okładek, prezentacje do księgarni poezjem.pl; prace graficzne związane z promocjami i planami wydawniczymi, a także akcją miejską Przystanek Literacki; prace graficzne przy portalu biuroliterackie.pl.

Termin: lipiec 2010 – 2 osoby (własny laptop, programy graficzne)

Zakres: prace przy książkach na sezon 2010-2011: projekty graficzne okładek, prezentacje do księgarni poezjem.pl; prace graficzne związane z promocjami książek i planami wydawniczymi, prace graficzne przy portalu biuroliterackie.pl.

Termin: wrzesień 2010 – 2 osoby (własny laptop, programy graficzne)

Zakres: prace przy książkach na sezon 2010-2011: projekty graficzne okładek, prezentacje do księgarni poezjem.pl; prace graficzne związane z promocjami książek i planami wydawniczymi, a także akcją miejską Przystanek Literacki, pomoc przy organizacji wystawy „Otwarcie w Porcie".

Termin: październik 2010 – 1 osoba (własny laptop, programy graficzne)

Zakres: prace przy książkach na sezon 2010-2011: projekty graficzne okładek, prace graficzne związane z promocjami książek i planami wydawniczymi oraz organizowanymi wieczorami autorskimi (w tym wystawa), a także akcją miejską Przystanek Literacki.

Termin: listopad 2010 – 1 osoba (własny laptop, programy graficzne)

Termin: grudzień 2010 – 1 osoba (własny laptop, programy graficzne)

Mariusz Gorzelak