"Przy obiedzie" Wystawa Sebastiana Skarżyńśkiego, Studenta II roku z pracowni rysunku Dr.hab. Łukasza Morawskiego

Opublikowano 13 mar 2014

"Przy obiedzie" Wystawa Sebastiana Skarżyńśkiego studenta II roku wzornictwa na kierunku komunikacjii wizualnej. Podopieczny pracowni rysunku Dr.hab. Łukasza Morawskiego. Wystawa odbyła się w rodzinnym mieście artysty, Brzegu 14.02.2014 i potrwa do 12.03.2014r. Ekspozycja to projekt multimedialny, którego tematyką jest współczesne miasto. Wystawa obejmuje klasyczne prace malarskie,typografie, ilustracje oraz sztuki audiowizualne, dla których inspiracją był uliczny zgiełk i sytuacje z nim związane.

Linki:

Info: Damian Langosz