PRZEGLĄDY W KATEDRZE SCENOGRAFII

Opublikowano 05 cze 2015
PRZEGLĄDY W KATEDRZE SCENOGRAFII

Przeglądy egzaminacyjne w Katedrze Scenografii odbyły się w dwóch etapach. W poniedziałek, 1 czerwca 2015, w sali Teatru 310 przy Pl. Polskim studenci I roku rozpoczęli przegląd od pokazu etiudy lalkowej - wspólna praca pod kierunkiem prof. Aleksandra Maksymiaka.

Po etiudzie odbyły się pokazy zrealizowanych prac filmowych: "Fraga" - film pod kierunkiem ad dr hab. Michała Hrisulidisa, we współpracy ze szkołą filmową Mastershot, (reżyserowaną przez studentów Mastershot, scenariusz na podstawie zbioru opowiadań kryminalnych Brocka Adams'a "Zadziorna") - studenci II roku.

"Zemsta" - happening studentów II roku, pod kierunkiem prof. Michała Jędrzejewskiego,
"Kartoteka wg Różewicza" - akcja performance stud. I roku Jakuba Syrkowskiego (opieka artystyczna prof. Elżbieta Wernio).
Teatrze 310 swoją etiudę teatralną zagrała również studentka III roku Pracowni Scenografii Karolina Szelc (na podstawie autorskiego tekstu "Wyspa Motyli") - opieka artystyczna ad dr hab. Wojciech Jankowiak.

Informacja: Prof. Elżbieta Wernio
Fotografie: Mateusz Mirowski