Przegląd Pierwszego roku Wzornictwa

Opublikowano 02 lut 2021

1 lutego odbył się pierwszy przegląd semestralny w Katedrze Wzornictwa.
Swoje prace z semestru zimowego 2020/2021 zaprezentowali Studenci pierwszego roku Pracowni Podstaw Projektowania Kierunkowego. Poza głównymi zadaniami kierunkowymi z zakresu podstaw projektowania produktu oraz komunikacji wizualnej studenci zaprezentowali również swoje osiągnięcia w ramach prowadzonego szkicownika a także innych przedmiotów wspomagających takich jak Komputerowe Wspomaganie Projektowania, Projektowanie Edytorskie, Rysunek Prezentacyjny a także z przedmiotów ogólnoplastycznych: Rysunku Malarstwa i Rzeźby.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim licznie zebranym gościom w tym szczególnie przedstawicielom Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy studentom pierwszego roku.

Obsada Pracowni:

mgr Grzegorz Rozwadowski, as.

mgr Patryk Knapczyk, as.

zamieściła: Matylda Nowak