PRZEGLĄD KOŃCOWY W KATEDRZE SCENOGRAFII

Opublikowano 11 cze 2014
Przegląd końcowy

Odbył się letni przegląd egzaminacyjny pierwszego rocznika nowego kierunku, studentów Katedry Scenografii. Przegląd, rozpoczęty pokazem etiud lalkowych w Teatrze 310, zakończył się powtórzeniem etiudy teatralnej "Na pełnym morzu" wg Sławomira Mrożka, zrealizowanej w ramach zajęć z Podstaw Scenografii, prowadzonych przez Prof. Michała Jędrzejewskiego.

Autorem i scenografem była studentka III roku malarstwa Agata Żychlińska, aktorami – I rok Katedry Scenografii.

Przegląd był wielkim sukcesem studentów, ciężki rok pracy zaowocował imponującymi pracami i realizacjami scenograficznymi. Gratulujemy!

Info: Prof. E. Wernio
foto: B. Tomczyk