Projekt Skąd przychodzimy? Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy?

Opublikowano 17 kwi 2023
and
14 kwi — 14 Maj 2023
otwarcie wystawy: 14.04.2023 r., godz.18.00

Dworzec Kulturalny Wieluń Dąbrowa

Wieluń

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiej odsłony projektu pt. Kim jesteśmy?, która prezentowana jest w przestrzeni Dworca Kulturalnego w Wieluniu. Wernisaż odbył się 14 kwietnia 2023 r.

Trzy fundamentalne pytania, jakie stawia cykl wystaw, wprost nawiązują do tytułu obrazu Paula Gauguina. W swym dziele autor dokonuje rewizji dążeń i potrzeb współczesnego człowieka.

Wystawa dydaktyków Wydziału Malarstwa ASP we Wrocławiu pt. Kim jesteśmy?

Uczestnicy wystawy Kim jesteśmy?

Karol Babicz, Marta Borgosz, Marcelina Groń, Jarosław Grulkowski, Łukasz Huculak, Joanna Jamrozińska, Jacek Jarczewski, Janusz Jaroszewski, Piotr Kielan, Piotr Kmita, Monika Konieczka, Bogna Kozera-Radomska, Anna Kramm, Marek Kulig, Paweł Lewandowski-Palle, Wojciech Lupa, Janusz Merkel, Patrycja Mikołajczak, Daria Milecka, Sylwia Mucha, Jarosława Pabich-Szmyt, Przemysław Pintal, Marlena Promna, Alicja Pruchniewicz, Wojciech Pukocz, Bartosz Radziszewski, Sonia Ruciak, Piotr Saul, Anna Szewczyk, Marta Szymczakowska, Piotr Tyszkowski, Krzysztof Wałaszek, Tomasz Wikor.

Kuratorzy projektu: Jarosław Grulkowski, Marcelina Groń, Marta Szymczakowska, Krzysztof Andrzej Wałaszek.

Pozostałe wydarzenia